Вітання міського голови Володимира Барецького з нагоди Дня медичного працівника

Дата: 19.06.2022 13:55

Шановні медичні працівники Шаргородщини! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Обрана Вами професія є надзвичайно відповідальною. І цю відповідальність Ви з гордістю та честю берете на себе щодня. Адже саме з Вами людина ділить свій біль та переживання, віддає у Ваші руки своє здоров’я, а часто – й життя.

Ви пов’язали себе зі сферою охорони здоров’я. А це означає, що Вам досить часто доводиться жертвувати своїм вільним часом, вихідними днями і ночами. Тому, хочу висловити слова вдячності не тільки Вам, а й Вашим рідним, які все розуміють і завжди залишаються підтримкою та надійним плечем у важкі хвилини.

Шановні медпрацівники Шаргородщини! Прийміть подяку за самовіддану працю, наполегливість та майстерність.

Бажаю міцного здоров’я, життєвого благополуччя та злагоди у родинах! Хай Ваші добрі справи повертаються до Вас сторицею!

Зі святом!

З повагою,