В Україні запрацювала послуга одночасного оформлення ID-картки і закордонного паспорта

Дата: 20.06.2022 09:14

З метою більш комфортного обслуговування громадян в Україні запрацювала послуга одночасного оформлення ID-картки і закордонного паспорта.

Послуга спрощеного оформлення документів запрацювала з 23 травня 2022 року.

Вартість послуги спрощеного оформлення документів становить 1105 грн., тобто 372 грн. ID-картка і 733 грн. вартість виготовлення закордонного паспорта (за стандартний термін виготовлення документів у 20 робочих днів) та 1583 грн., відповідно 498 грн. ID-картка і 1085 грн. закордонний паспорт (за термінове оформлення протягом 7 робочих днів). Причому, якщо ID-картку в 14 років оформляють вперше, то сплачується лише послуга оформлення закордонного паспорта.

Подавати документи на оформлення можна у підрозділи ДМС, центр обслуговування «Паспортний сервіс» або ЦНАП.

Наголошується, що під час  воєнного стану можливі затримки із оформленням паспортних документів, а також з їх доставкою до територіальних підрозділів ДМС.

Шаргородський районний відділ

УДМС України у Вінницькій області