«Лікарі без кордонів» працюватимуть у селі Плебанівка

Дата: 21.06.2022 10:06

Співпрацюючи з різноманітними міжнародними організаціями та благодійниками, виконавчий комітет міської ради значну увагу приділяє медичному забезпеченню жителів Шаргородської громади та внутрішньо переміщених осіб, які постраждали від воєнних дій.

Завдяки плідній співпраці та з метою забезпечення оперативнішого медичного обслуговування населення, в громаді працюють представники міжнародної медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів», які надають медичні послуги,  постачають лікарські засоби та медичні вироби.

«Лікарі без кордонів» уже розпочали свою роботу на території громади. 22 червня 2022 року спеціалісти цієї міжнародної організації працюватимуть у селі Плебанівка. Прийом проводитиметься у Плебанівському ЗЗСО І-ІІІ ст. з 10.00 години. Отже, кожен бажаючий може безкоштовно отримати кваліфіковану медичну допомогу. При потребі, здійснюватиметься  й психологічна підтримка.

Про чергові виїзди «Лікарів без кордонів» в населені пункти громади повідомлятиметься додатково.