Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

21 червня розпочинається другий етап підтвердження участі в основній сесії НМТ

Дата: 21.06.2022 16:44
Кількість переглядів: 218

Сьогодні розпочинається другий етап підтвердження участі в основній сесії НМТ, який буде здійснюватися через інформаційну сторінку https://zno.testportal.com.ua/info/login

Другий етап триватиме до 7 липня.

«На цьому етапі потенційні учасники, які підтвердили бажання складати НМТ у період з 20 травня до 7 червня, мають остаточно визначитися з населеним пунктом, де їм буде зручно проходити тестування», - інформує Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Можливість завантажити запрошення-перепустку з’явиться тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ (після 12 липня). У перепустці буде зазначено дату, час і місце основної сесії.

Вступникам, які з 20 травня до 7 червня підтвердили участь у НМТ і хотіли б скласти тестування в додаткову сесію, потрібно пропустити другий етап вибору місця проходження НМТ під час основної сесії, а підтвердити участь у додатковій сесії і протягом із 8?18 липня вибрати із запропонованого переліку країну/місто, де бажають скласти тестування.

Основна сесія НМТ відбуватиметься у 21 області України і місті Києві та містах 23 країн.

https://testportal.gov.ua/osnovne-pro-nmt/

У додаткову сесію учасники зможуть скласти тестування також у США (м.Нью-Йорк, штат Нью-Йорк, та м.Сакраменто, штат Каліфорнія), Німеччині (м.Берлін), Фінляндії (м.Гельсінкі) й Люксембурзі (м.Люксембург), Словенії (м.Марібор), Швейцарії (м.Берн).

Міністр освіти і науки України додав: «Вдячний усім закладам освіти, а також міжнародним партнерам за організацію тестувань. Дякую кожному, хто докладає зусиль для проведення вступної кампанії та надання можливості всім охочим навчатися в омріяних закладах вищої освіти України».

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора