22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2022 11:46

Минув 81 рік з початку німецько-радянської війни, коли нацисти напали на СРСР.

Друга світова війна – найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло, за різними оцінками, від 50 до 85 мільйонів людей.

Український вимір Перемоги у німецько-радянській війні є надзвичайно трагічним. За даними українських істориків, прямі людські втрати України у Другій світовій війні становлять 8-10 млн. осіб, загинув кожен п’ятий українець.

Друга світова війна закінчилася. Проте Україна знову веде збройну боротьбу за незалежність, вступивши в новий період своєї історії. У цьому протистоянні Україна неодмінно переможе!

Тож пам’ятаймо жертовність та мужність усіх, хто боровся за мир та свободу людства у тій страшній навалі.  Молімось та підтримуймо захисників України у теперішній російсько-українській війні.

Слава Україні! Героям Слава!