«Лікарі без кордонів» працювали у селі Плебанівка

Дата: 22.06.2022 16:47

Як уже повідомлялось раніше, сьогодні, 22 червня, в селі Плебанівка працювали фахівці міжнародної медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів», які надають медичні послуги,  постачають лікарські засоби та медичні вироби.

По кваліфіковану допомогу до медичних фахівців звернулись  внутрішньо переміщені особи, які наразі проживають у селі Плебанівка, а також місцеві жителі. Усім було приділено належну увагу. Після огляду та консультації, при потребі, пацієнтам безкоштовно надавались лікарські препарати.

Також представники міжнародної медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів» надали гуманітарну допомогу ВПО, а саме: засоби гігієни та ковдри.

Такі важливі місії, які здійснюються в результаті плідної співпраці міської влади та благодійників,  є дієвою підтримкою та допомогою внутрішньо переміщеним особам.

Висловлюємо щиру вдячність місії «Лікарі без кордонів» за підтримку, результативну роботу та благодійницьку справу!