По старостинських округах Шаргородської територіальної громади визначено відповідальних осіб у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі

Дата: 23.06.2022 09:54

З метою забезпечення міжвідомчої співпраці щодо реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми, узгодженості заходів у цій сфері, підвищення їх ефективності, рішенням виконавчого комітету Шаргородської міської ради №80 від 28.04.2022 року в міській територіальній громаді створено координаційну раду з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та протидії торгівлі людьми  та затверджено її склад.

Рішенням виконавчого комітету Шаргородської міської ради №81 від 28.04.2022 року визначено комунальну установу «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради (Людмила Каспрук) та службу у справах дітей Шаргородської міської ради (Валентина Коломієць) структурними підрозділами, які проводять роботу з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, координації заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам.

Відповідно до п.24. Постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018р. №658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», староста є персонально відповідальним за забезпечення своєчасного та ефективного вжиття заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території села.

Тому в старостинських округах Шаргородської міської ради   відповідальними особами  для проведення роботи із прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, координації заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам, а також роботу з кривдниками, є старости:

1. Івашковецький старостинський округ – Гавришенко Василь Анатолійович;
  2. Козлівський старостинський округ –  Блах Геннадій Петрович;
  3. Копистиринський старостинський округ – Бромірський Сергій Миколайович;
  4. Лозівський старостинський округ – Чайна Володимир Васильович;
  5. Носиківський старостинський округ – Гончар Василь Васильович;
  6. Перепільчинецький старостинський округ – Кукурудза Ігор Анатолійович;
  7. Політанківський старостинський округ –  Єпур Катерина Андріївна;
  8. Плебанівський старостинський округ – Бахмат Галина Іванівна.

КУ Центр надання соціальних послуг