Отримано гуманітарну допомогу від Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні

Дата: 24.06.2022 14:24

24 червня 2022 року до Шаргородської міської територіальної громади за сприянням благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Руки друзів» від Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні надійшла гуманітарна допомога для підтримки переміщених осіб та громадян України, які постраждали від збройного конфлікту та тимчасово проживають на території громади.

Допомога надійшла у вигляді ковдр, матраців, посуду та гігієнічних наборів.

Це дасть можливість покращити побут родин внутрішньо переміщених осіб громади.

Шаргородська міська рада висловлює щиру подяку голові благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Руки друзів» Черногору Станіславу Анатолійовичу за доставлений вантаж та підтримку осіб, які змушені проживати на чужині.

КУ Центр надання соціальних послуг