Вітання міського голови Володимира Барецького з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2022 07:58

З Днем Конституції України, шановні шаргородці!  26 років тому Верховна Рада України прийняла Основний Закон – Конституцію України.

Конституція України – це оберіг державності, демократії, соборності нашої країни. Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі.

Сьогодні ворог намагається похитнути вільне майбутнє нашої Держави. Проте захисники України та свободолюбивий український народ ніколи цього не дозволять. Незалежна Україна Переможе!

Конституцією України наголошується, що найціннішим є життя, здоров’я, гідність та честь людини. І кожен з нас, сьогодні, як ніколи відзначає особливу вагу цих цінностей.

Пам’ятаймо, що Україна розпочинається з кожного із нас. Тільки своєю дієвістю, міцною громадянською позицією та патріотизмом зможемо забезпечити щасливе майбутнє  України.

Вітаючи усіх Вас зі святом, бажаю добробуту кожній родині нашої громади, а рідній Україні – миру!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,

Володимир БАРЕЦЬКИЙ