Відбувся другий день спорту в Шаргородській міській територіальній громаді, приурочений Дню Конституції України

Дата: 29.06.2022 20:03

29 червня 2022 року,  у рамках  заходів із відзначення Дня Конституції України, на центральній площі м. Шаргород відбувся  шашковий турнір на першість Шаргородської  територіальної громади  та показові виступи  вихованців спортивного клубу  із  боротьби дзюдо  «Сенсей»  будинку культури села Слобода-Шаргородська.

Турнір було проведено з метою виявлення кращих гравців у шашки, удосконалення майстерності, виховання волі, витримки, вміння логічно мислити.

Перед початком спортивних змагань відбулася церемонія врочистого відкриття шашкового турніру. Прозвучав Держаний Гімн України. Учасники  спортивного дійства хвилиною мовчання вшанували пам’ять незламних воїнів Збройних Сил України та учасників територіальної оборони, які загинули захищаючи країну  від ненависних рашистських загарбників.

Начальник відділу культури і туризму Шаргородської  міської ради та  директор Центру культури і дозвілля - ведучий заходу привітали учасників  першого шашкового турніру та побажали їм перемоги в чесній спортивній  боротьбі.

Невимушена атмосфера, доброзичливе ставлення всіх учасників турніру, вчасне роз’яснення суддею (Олександр Стус - вчитель фізичної культури Шаргородського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2) технічних моментів баталій, моральна підтримка присутніх і драйв від вирішення логічних завдань не давали відчути плинність часу, ніби свято шашкової стратегії тривало одну мить.

У турнірі взяли участь 14  учасників  віком від 16  до 77 років. Загалом це  учителі, бібліотекарі, працівники міської ради, учні, студенти та пенсіонери.

Приємно було бачити за шашковими дошками  Анатолія Мануляка (с.Перепільчинці) Михайла Загурного , Віталя Кушніра (с.Слобода-Шаргородська), Валентина Шмигельського, Казимира Роздобу, Володимира Павлишиного (м.Шаргород), Анатолія Томалюка (ВПО із м.Слов’янськ, Донецької обл.).

Хороші результати у турнірі  показала наша молодь – Володимир Дерев’янко, Іван та Микола Белінські (м.Шаргород), Денис Чіпак (с.Гибалівка).

До протоколу змагань секретар - Анатолій Ковтун  записав переможців турніру, якими стали:

- Михайло Павлишин (с.Гибалівка) - I місце,

- Дмитро Мусійчук (с.Руданське) та Володимир Шиян (с.Слобода-Шаргородська), які  розділили  між собою ІІ і ІІІ місця.

Свято продовжили показові виступи   вихованців спортивного клубу  із  боротьби дзюдо «Сенсей»  - тренер Олександр Ясінський. Серед виступаючих були  лідери області у своїх вагових категоріях: Олександр Морозюк, Роксолана Романець, Марія Бабій, Валентина Краснянська, Ігор Бабій, Ангеліна Шалавінська, Максим Дерень, Дмитро Дідик, Даніель Ковтун. Фінансово підтримує спортивний клуб Дідик Сергій Павлович.

Міський голова Володимир Барецький   та  спонсор змагань Микола Хитрик (колишній заступник голови Шаргородської РДА 1990-1998р.р). подякували  всім, хто брав участь у турнірі та нагородили медалями, Почесними Грамотами, дипломами  Шаргородської міської ради, грошовими нагородами переможців та учасників турніру.

Вихованцям спортивного клубу «Сенсей» дісталися солодкі призи і гарний настрій від спонсора  ПП Сергія  Томчука.

Від учасників турніру виступив  призер Дмитро Мусійчук, подякував всім за гарне спортивне дійство, за неймовірно дружню атмосферу. Грошові  нагороди переможці вирішили передати на  підтримку Збройних Сил України.

Центр культури і дозвілля міської ради