До уваги користувачів земельних ділянок

Дата: 01.07.2022 15:13

Рішенням Шаргородської міської ради №255 від 07.07.2021 року встановлено єдині ставки земельного податку для Шаргородської територіальної громади (до цього рішення приймались кожною сільською (міською) радами окремо).

Державна податкова служба вручає громадянам Повідомлення-рішення про нарахування земельного податку. До 30 серпня громадянам необхідно сплатити податок за землю.

Для прикладу за ділянку 10 соток для ведення особистого селянського господарства ставка податку складає 27,18грн., а для присадибних ділянок за 25 соток - близько 200 грн.

Від сплати податку звільняються:

- особи з інвалідністю першої і другої групи;

- фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

- пенсіонери (за віком);

- ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

- фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.