Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Вінницькій області інформує

Дата: 04.07.2022 09:43

Шановні співвітчизники!  Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Вінницькій області звертається до Вас з проханням бути пильними та небайдужими у питаннях протидії можливим проявам терористичного чи диверсійного характеру!

У разі виявлення підозрілої поведінки осіб, зброї, вибухових пристроїв чи схожих на вибухівку предметів негайно повідомляйте про це на гарячу лінію УСБУ у Вінницькій області за тел.: (0432) 53-13-09 (цілодобово), електронну скриньку: usbu_vin@ssu.gov.ua, або за номером «102», 0961719105.

Не торкайтесь підозрілих предметів і до приїзду правоохоронців застерігайте від цього оточуючих осіб!

Координаційна група Антитерористичного

центру при УСБУ у Вінницькій області