Важкі та болючі втрати. На фронті загинув Олександр Кривенков

Дата: 18.07.2022 19:05

Горем та гірким болем втрати знову оповита Шаргородщина.

Захищаючи Україну від окупантів, на фронті загинув славний оборонець Української Держави, патріот, водій автомобільного відділення автомобільного взводу підвозу боєприпасів роти забезпечення боєприпасами батальйону матеріального забезпечення, старший сержант Кривенков Олександр Михайлович з села Андріївка, 13 травня 1969 року народження.

Вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, Олександр загинув 17 липня 2022 року в місті Миколаїв.

Без рідної людини залишилися мати та два сина.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого оборонця української землі.

Ми завжди пам’ятатимемо подвиг кожного воїна, який наближав Перемогу України у цій ненависній війні ціною надлюдських зусиль та, на жаль, власним життям. Свіча пам’яті про Героя горітиме вічно у серцях шаргородців!

Про місце та час поховання воїна буде повідомлено додатково.

Вічна слава Захиснику України!

Герої не вмирають!