Важкі та болючі втрати. На фронті загинув Володимир Шеремета
Шаргородська громада в глибокій скорботі.
17 липня 2022 року у місті Миколаїв загинув відданий син своєї Батьківщини, хоробрий захисник та оборонець України, командир відділення інженерної техніки інженерного взводу батальйону матеріального забезпечення, молодший сержант Шеремета Володимир Іванович з Носиківки, 15 квітня 1975 року народження.
Вірний громадянському обов’язку він, ставши у ряди захисників України, віддав своє молоде життя заради всіх нас, заради перемоги над ненависним ворогом.
У загиблого воїна залишились дружина та дві доньки.
Висловлюємо співчуття рідним загиблого та усім, хто його знав.
Для кожного жителя Шаргородської громади смерть воїна – це особиста гірка втрата. Ми завжди пам’ятатимемо подвиг славних українських воїнів та ту ціну, яку платить український народ за право жити у незалежній та вільній державі.
Про місце та час поховання воїна буде повідомлено додатково.
Вічна слава Захиснику України!
Герої не вмирають!