Шаргородщина сьогодні попрощалась з Володимиром Шереметом, який мужньо і сміливо боронив нашу рідну землю від ворога та загинув за Україну

Дата: 20.07.2022 16:04

Героїчні воїни, ставши на захист волі та незалежності України, боронячи рідну землю  від російського окупанта, віддають найцінніше – своє життя.

Сьогодні, 20 липня 2022 року, жителі Шаргородської територіальної громади провели в останню дорогу патріота, захисника, воїна Збройних Сил України Володимира Шеремета з села Носиківка.

Вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, Герой загинув у місті Миколаїв.

Без рідної людини залишились дружина та двоє дітей.

Здавалося, що усе село пронизане горем та болем. Поп­ро­ща­ти­ся із захисником України  прийшли міська влада, близь­кі, дру­зі, поб­ра­ти­ми, од­но­сель­ча­ни.

Жителі села знали Володимира Шеремета, як надзвичайно добру та щиру людину. Таким його й пам’ятатимуть усі, хто його знав.

Поховали полеглого Героя на Носиківському кладовищі.

Вічна Слава Оборонцеві України!

Герої не вмирають!