Непоправні втрати. Шаргородщина сумує з приводу загибелі оборонця України Андрія Дереня

Дата: 29.07.2022 09:31

Шаргородщина знову у скорботі з  приводу втрати захисника, Героя та вірного сина українського народу.

24 липня 2022 року під час ведення бойових дій в районі населеного пункту Білогірка Херсонської області, в результаті артилерійського обстрілу  з боку ворога, внаслідок вогнепального поранення,  загинув оборонець Української Держави, командир відділення зенітного ракетного взводу 2 аеромобільного батальйону, молодший сержант Дерень Андрій Миколайович з селища Мишівське Шаргородської територіальної громади.

Андрій Миколайович, 13 грудня 1992 року народження, навчався у Дерев’янській школі. З перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну Андрій став до лав Збройних Сил України, аби зі зброєю у руках захищати Батьківщину та рідну домівку від ненависного ворога.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким Героя, розділяємо їх біль непоправної втрати та скорботи.

Громада завжди пам’ятатиме про величний подвиг нашого земляка.

У славного воїна України залишились дружина, батьки та брати.

Світла і вічна пам'ять!

Герої не вмирають!

Про місце та час поховання воїна ЗСУ буде повідомлено додатково.