КУ Центр надання соціальних послуг проводить соціальну роботу з сім’ями

Дата: 10.08.2022 13:46

Працівниками відділу соціальної роботи комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради проводиться активна робота з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах.

Впродовж серпня 2022 року завідувачем відділення соціальної роботи КУ Центр надання соціальних послуг Білоус Людмилою Михайлівною  спільно з інспектором з ЮП СП Жмеринського РВП ГУНП у Вінницькій області лейтенантом поліції Липко Аурікою Олегівною та начальником  служби у справах дітей Шаргородської міської ради Коломієць Валентиною Анатоліївною було відвідано 4 сім’ї, які проживають в с.Руданське та перебувають/або можуть перебувати у складних життєвих обставинах.

В ході роботи з даними сім’ями проводились відповідні заходи: заповнено акти відвідування сім’ї, акти обстеження умов проживання дітей, попереджено про відповідальність батьків за ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання, виховання дітей та підлітків.

Надано інформаційні та консультаційні послуги з питань формування навичок відповідального батьківства, виховання дітей без насильства, раціонального використання коштів державної соціальної допомоги сім’ям з дітьми.

КУ Центр надання соціальних послуг