Надання безоплатної правової допомоги громадянам поважного віку, членам клубу активного довголіття «Калинове намисто».

Дата: 15.08.2022 15:56

З метою підвищення рівня поінформованості населення з правових питань,  15 серпня 2022 року директором  комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради Людмилою Каспрук спільно з завідувачем сектору Шаргородське бюро правової допомоги» Томашпільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги» Анастасією Дубчак була проведена зустріч  працівників КУ Центр надання соціальних послуг та членів клубу активного довголіття «Калинове намисто», в ході якої  було надано безоплатну правову допомогу.

Усі бажаючі отримати кваліфіковані юридичні консультації з різноманітних питань, роз’яснення чинного законодавства, зокрема:

• правова  допомога, що гарантується державою;
  • усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою;
  • спадкування земельної ділянки;
  • зміна цільового призначення земельної ділянки;
  • земельний податок для фізичних осіб;
  • переважне право орендаря на купівлю земельної ділянки сільгосппризначення.

Всім учасникам заходу були роздані тематично-інформаційні буклети з висвітлених питань.

Члени клубу активного довголіття «Калинове намисто» та всі присутні були задоволені проведеним заходом, адже скористалися можливістю отримати відповіді на питання, які їх цікавили.

КУ "Центр надання соціальних послуг"