Щодо дозволу на викиди в атмосферне повітря

Дата: 23.08.2022 14:19

Відділ житлово-комунального господарства та екології управління містобудування, архітектури, житлово-комунального  господарства, екології та комунальної власності Шаргородської міської ради  інформує  що  ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖМЕРИНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО», має намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря. Юридична адреса: 23100, Вінницька обл., м. Жмеринка, вул. Барляєва, буд. 31. Основними видами діяльності є - Лісівництво та інша діяльність у лісовому господарстві (основний) Код КВЕД 02.10.

Фактична адреса промислового майданчика: Вінницька обл.,  Жмеринський р-н с. Івашківці, вул. Центральна, 157. Термін дії дозволу - необмежений.

Основними джерелами викиду є опалювальні пункти. Від джерел викиду в атмосферне   повітря надходять такі основні забруднюючі речовини: речовини у вигляді твердих суспендованих частинок - 2,99 т/рік, НМЛОС - 1,49 т/рік,  Оксиди азоту у перерахунку на діоксид) - 0,99 т/рік, Азоту (1) оксид N20 - 0,099  т/рік, Оксид   вуглецю - 1,49 т/рік, Вуглецю діоксид - 300 т/рік. Метан - 9,9 т/рік,  Діоксид сірки - 1,49 т/рік. Загальний викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря становить - 18,449 т/рік (без врахування Вуглецю діоксид).

Із зауваженнями щодо обсягу викидів забруднюючих речовин звертатись  протягом 30 календарних днів у Вінницьку обласну військову адміністрацію, за  адресою: 21050, місто Вінниця, вул. Соборна, 70, тел. (0800) 216 433,  електронна   адреса: oda@vin.gov.ua