Внутрішньо переміщені особи Шаргородської територіальної громади отримали допомогу від WORLD CENTRAL KITCHEN

Дата: 25.08.2022 08:26

Днями внутрішньо переміщені особи, які проживають на території Шаргородської громади отримали гуманітарну допомогу (продуктові набори).

Шаргородська територіальна громада висловлює щиру вдячність команді WORLD CENTRAL KITCHEN, і особисто координатору у Вінницькій області Семикоз Ніні В'ячеславівні за допомогу та співпрацю щодо підтримки і забезпечення внутрішньо переміщених осіб, які знайшли свій прихисток у нашій громаді.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони дають надію тим, хто чекає допомоги. Ваш приклад активної діяльності показовий і для інших благодійників, адже надаючи допомогу громадам в цей нелегкий для всіх нас час, Ви підсилюєте впевненість, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Разом до Перемоги! Все буде Україна!