Вшануймо пам'ять загиблих захисників України, пам’ятаймо про їх подвиг!

Дата: 29.08.2022 10:31

Сьогодні, 29 серпня 2022 року, весь український народ вшановує пам'ять захисників України, які загинули за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність.

Боротьба українського народу за свою свободу тривала протягом століть, продовжується вона і сьогодні. Найкращі сини та доньки України проливають свою безцінну кров задля щасливого та незалежного майбутнього Української Держави.

Шановні жителі Шаргородської територіальної громади! Згадаймо героїчний подвиг полеглих захисників та захисниць, їхню жертовність заради кожного з нас, в ім’я  правди і справедливості.

Пам’ятаймо про усіх звитяжців, які полягли в нерівних боях, тримаючи оборону та наближаючи Перемогу України у війні з ненависним ворогом.

Схилімо голови перед матерями й батьками які, виростили мужніх і сміливих патріотів, перед дітьми, які втратили батьків.

Залишаймося волелюбними, нескореними та відважними!

Вічна пам’ять!

Герої не вмирають!