Шановні педагогічні працівники, батьки, учні Шаргородської громади!

Дата: 01.09.2022 08:25

1-го вересня ми традиційно відзначаємо День Знань. Важко у нинішньому році назвати цей день святковим, ще ніколи він не був таким тривожним і неоднозначним. Тривають бойові дії, ми з оптимізмом очікуємо більш широких  наступальних дій нашої армії, які розпочались на півдні країни. Ще з більшим нетерпінням ми чекаємо на нашу перемогу і робимо все від нас залежне, щоб її наблизити.

Незважаючи ні на що, ми все ж розпочинаємо новий навчальний рік. Кожен навчальний заклад Шаргородської громади готовий до роботи: обладнано найпростіші укриття, проведено ремонтні роботи. Шкільні колективи обрали  форму навчання – більшість школярів сядуть за парти, окремі будуть навчатися дистанційно. Але кожен повинен розуміти, що сьогодні без знань прожити неможливо, навіть сучасні бойові дії – це битва з допомогою сучасної зброї, боротьба інтелектів, характерів, переконань.

Щиро вітаю вас з Днем Знань! Бажаю здоров’я, витримки, віри у нашу Перемогу! У добрий час до нових досягнень!

З повагою,

Володимир БАРЕЦЬКИЙ