Вінниччина увійшла в трійку областей-лідерів, де з початку повномасштабної війни найбільше виписано рецептів за програмою “Доступні ліки”

Дата: 06.09.2022 15:06

Програма “Доступні ліки” продовжує діяти. До неї входить 401 лікарський засіб, який можна отримати за е-рецептом.

Як повідомили у Департаменті охорони здоров'я та реабілітації ОВА, отримати препарати можна в аптеках, які мають відповідні контракти з НСЗУ.

Найбільша кількість виписаних і погашених рецептів з 24.02.22 у таких областях України:

• Дніпропетровській – виписано 641 736;
  • Львівській – виписано 367 803;
  • Вінницькій – виписано 287 514.

Як отримати «Доступні ліки»:

• необхідно звернутися до свого сімейного чи лікуючого лікаря;
  • лікар проведе огляд, діагностику, призначить необхідне лікування, зокрема й медикаментозне.

Після цього лікар виписує рецепт на потрібні пацієнту ліки. З цим рецептом пацієнт може звернутися до аптеки, яка має договір з НСЗУ на відпуск ліків, і отримати безоплатні препарати, або з невеликою доплатою