На 79-му році життя відійшов у вічність Симонишен Василь Олексійович

Дата: 06.09.2022 16:45

Життєлюб, прекрасний організатор, мудрий керівник, вмілий господарник Василь Олексійович Симонишен присвятив своє життя служінню людям!

У 1978 році його було призначено головою колгоспу в селі Пасинки. Далекоглядний та працелюбний Василь Олексійович зробив усе, аби непримітне село Пасинки змінилось на краще, стало сильним, ошатним та багатим. Понад двадцять років він віддав господарству, зробив його заможним та сильним. Вдячні жителі Пасинок головну вулицю села назвали іменем Василя Олексійовича.

Значну частину своєї життєвої дороги Василь Симонишен пройшов, працюючи в сфері лісового господарства Шаргородщини. Був справжнім фахівцем своєї справи та надійним порадником для колег.

Реалізувалась і творча душа Василя Симонишеного. З-під його пера друком вийшла не одна збірка поезій, сповнена усім тим, чим було багате   серце поета.

Покійний був турботливим сім’янином. Разом з дружиною виховали чудових дітей, дочекались онуків та правнуків.

Висловлюємо щирі співчуття рідним  та близьким покійного. Розділяємо біль їхньої втрати.

Спочивайте вічно, дорогий наш земляче! Вічна пам'ять!

Виконавчий апарат Шаргородської міської ради