Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Засідання комісії з розгляду звернень громадян щодо надання одноразової адресної матеріальної допомоги жителям Шаргородської міської територіальної громади

Дата: 09.09.2022 14:47
Кількість переглядів: 266

09 вересня 2022 року в Шаргородській міській раді відбулось засідання комісії з розгляду звернень громадян щодо розподілу паливних дров сім’ям військовослужбовців Збройних Сил України, жителям Шаргородської міської територіальної громади.

На засідання комісії був запрошений заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Майданюк А.А., який прийняв активну участь у роботі комісії.

Засідання комісії проходило під головуванням Ніни Михайлик - начальника відділу соціального захисту та охорони здоров’я Шаргородської міської ради, заступника голови комісії, яка повідомила членів комісії про те, що відповідно листа Жмеринської районної військової адміністрації від 18.07.2022 року № 01-44/1105, Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку обласної військової адміністрації до Жмеринської районної військової адміністрації доведено інформацію щодо обсягів дров паливних, передбачених для забезпечення населення Жмеринського району, які підлягають реалізації в 2022 році.

Відповідно рознарядки Жмеринської районної військової адміністрації для забезпечення жителів Шаргородської міської територіальної громади передбачено загалом 143 метрів кубічних дров паливних.

Станом на 09.09.2022 року до міської ради надійшло 105 звернень від сімей військовослужбовців Збройних Сил України громади про забезпечення їх паливом. 

Вивчивши наявну інформацію, розглянувши заяви сімей заявників, членами комісії прийнято рішення про розподіл 143 метрів кубічних дров паливних порівно між 105 сімей заявників.

 Одночасно на розгляд комісії винесено 16 звернень про надання матеріальної грошової допомоги. Всі звернення розглянуто і комісійно прийнято рішення винести їх на розгляд виконавчого комітету міської ради.

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора