Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

МОЗ пояснює, скільки часу потрібно на приїзд «швидкої»

Дата: 13.09.2022 10:26
Кількість переглядів: 184

Питання доїзду бригади «екстренки» регулюється постановою Кабміну №1271.

Відповідно до неї, всі виклики, залежно від скарг пацієнта, поділяються на:

Критичні – супроводжуються відсутністю або неефективним диханням, ознаками масивної кровотечі чи крововтрати. На такий виклик бригади мають доїхати за 10 хвилин.

Екстрені – супроводжуються порушенням свідомості, ознаками кровотечі, ознаками гострого коронарного синдрому, ознаками гострого мозкового інсульту, розладами дихання. «Швидка» має прибути за 20 хвилин.

Неекстрені – пацієнт потребує оцінки стану здоров’я, проте його стан не є невідкладним, а відстрочення надання медичної допомоги не призведе до погіршення його стану. У таких випадках до пацієнта можуть направити медиків, але лише за умови, що є вільні бригади та немає доступу до отримання первинної медичної допомоги у сімейного лікаря

Непрофільні – стан пацієнта не є невідкладним та не потребує надання медичної допомоги на місці. Пацієнта можуть проконсультувати за телефоном.

Важливо, що з огляду на обставини, які не залежать від організації системи надання екстреної медичної допомоги, допускається перевищення нормативу доїзду. До прикладу, йдеться про ускладнений дорожній рух, метеорологічні умови, сезонні особливості, епідеміологічна ситуація тощо.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора