У Руданському провели в останню дорогу оборонця України!

Дата: 14.09.2022 15:56

Сьогодні, 14 вересня 2022 року, жителі Шаргородської територіальної громади провели в останню дорогу Героя, захисника України – Малиновського Анзора Анзоровича.

Солдат Анзор Малиновський народився 6 березня 1986 року у місті Тбілісі, Грузія.  У лавах Збройних Сил України служив навідником 3 десантно-штурмового відділення 3 десантно-штурмового взводу 2 десантно-штурмової роти.

09.09.2022 року відважний воїн загинув поблизу населеного пункту Гороховатка Харківської області внаслідок стрілецького бою, під час виконання бойового завдання.

Рідні, близькі, побратими, односельчани, міська влада та усі, хто знав військового Збройних Сил України Анзора Малиновського зібрались у с. Руданському, щоб вшанувати пам'ять бійця, який віддав своє життя за мирне небо над українською землею, за волю та майбутнє  наступних поколінь українців.

Вклонімось низько загиблому воїну…

Співчуваємо рідним захисника України. Сумуємо та розділяємо гіркоту непоправної втрати. Світлий спомин про мужнього оборонця української землі назавжди залишиться у наших серцях.

Вічна пам'ять!

Герої не вмирають!