Зі святом, шановні лісівники!

Дата: 18.09.2022 08:04

Щороку, у третю неділю золотої осені своє професійне свято відзначають лісівники – ті, кому на життєвому шляху написано вирощувати та оберігати ліси.

Це свято всіх людей, які повсякчас допомагають лісу. Людей працьовитих, мудрих, справжніх фахівців, які працюють самовіддано, знаючи істинну ціну лісу.

Ми усі повинні почуватися лісівниками,  посадити дерево та дбати про нього, піклуватись про спільні лісові насадження. Не забуваймо, що турбота та збереження національного природного скарбу  - це обов’язок кожного.

Шановні лісівники Шаргородщини! Від Вашої  невтомної праці залежить збереження зеленого багатства нашої країни, того спадку, який ми залишимо наступним поколінням українців. Вдячний Вам за працю!

Вітаю Вас з професійним святом! Бажаю міцного здоров’я, щастя, добра, достатку та миру.

З повагою,

Володимир БАРЕЦЬКИЙ