Привітали лісівників з професійним святом

Дата: 17.09.2022 16:31

Сьогодні, 17 вересня 2022 року, міський голова Володимир Барецький привітав лісівників Шаргородської територіальної громади з професійним святом.

У своєму вітальному слові він зазначив: «Ви маєте благо працювати серед природи, разом з тим несете велику відповідальність перед суспільством та державою за збереження та захист національного багатства – лісів.  Упевнений, що кожен з Вас, на своєму робочому місці, завдяки професійній майстерності, якісно робить загальну справу – оберігає та примножує лісові насадження України».

На сьогоднішніх урочистостях лісівники також приймали вітання  від голови Вінницької обласної Ради Вячеслава Соколового, директора Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Анатолія Іванця та директора дочірнього підприємства «Шаргородський райагроліс» Тетяни Симонишеної. Вони побажали усім присутнім миру, здоров’я, злагоди в родинах та успіху.

Охоронцям лісу було вручено Почесні Грамоти різного рівня та грошові винагороди.