Загиблого захисника України Валентина Мурзака поховають на Одещині

Дата: 23.09.2022 09:55

Таке рішення було прийнято членами родини полеглого оборонця України.

Валентин Васильович Мурзак народився 24.08.1978 року  у місті Костопіль Рівненської області. З дружиною та сином він проживав  на Одещині, звідки подружня пара переїхала до села Лозова Шаргородської територіальної громади. У цьому затишному місці нашої громади сім’я й планувала оселитись надовго.

В липні місяці 2022 року сержант Мурзак Валентин Васильович став на захист рідної України від російського ворога. Будучи командиром відділення протитанкового взводу, разом з побратимами, він відважно та героїчно захищав рідну землю від окупанта.

16 вересня 2022 року воїн загинув у місті Селидове Донецької області, в результаті нанесеного ворогом ракетно-артилерійського удару.

Сьогодні, 23 вересня 2022 року, тіло захисника прибуло на Вінниччину, а далі, за волею рідних, славного воїна буде поховано на Одещині.

Спочивай з миром, Герою!

Вічна пам'ять!