Шановні працівники галузі освіти Шаргородської громади!

Дата: 02.10.2022 08:05

Прийміть найтепліші вітання з професійним святом — Днем працівників освіти, який об’єднує усіх, хто відкриває для дітей світ прекрасного, вчить мудрого та вічного, дає можливість молоді розвиватись та здобувати все нові знання.

Праця Ваша надзвичайно важлива, складна та багатогранна і, водночас, наповнена радістю, позитивною енергією і добротою.

Усі Ви вкладаєте у свою справу дуже багато сил, постійно розвиваєтесь, вірно служите обраній життєвій стежині, маєте щедру душу та великий педагогічний талант.

Знаю, що працювати в сьогоднішніх військових реаліях – це велика відповідальність. Тому вдячний кожному з Вас за те, що не тільки навчаєте підростаюче покоління українців, а й оберігаєте їхній спокій.

Окремі слова вдячності за самовіддану працю висловлюю ветеранам освітянської ниви! Ваш досвід слугує натхненням для нинішнього покоління педагогів!

Бажаю Вам, шановні освітяни, міцного здоров'я, бадьорості тіла й духу, радості від Вашої нелегкої праці та усіляких успіхів в особистому житті! Нехай Вас оточують повага, доброзичливість і подяка учнівської та батьківської спільнот!

Хай в усіх Ваших справах супутником буде успіх!

З повагою,

Володимир БАРЕЦЬКИЙ