2 жовтня – День територіальної оборони!

Дата: 02.10.2022 08:00

Третій рік поспіль українці відзначають День територіальної оборони. Цьогоріч  це свято наповнене оновленим  змістом.

З початку повномасштабної війни в Україні до лав територіальної оборони вступили чимало жителів нашої громади з метою зміцнення  обороноздатності та територіальної цілісності Української Держави, охорони спокою кожного з нас від підступного та жорстокого ворога.

На жаль, військові дії в Україні ще тривають. За Перемогу нашої держави у  війні ще потрібно поборотись і роль територіальної оборони у цій боротьбі є надзвичайно великою.

Вдячний усім військовослужбовцям нашої громади за патріотизм та мужність, вклоняюсь перед воїнами Збройних Сил України!

З професійним святом Вас, бійці територіальної оборони України! Міцного Вам здоров’я, а Україні – найскорішої Перемоги!

Слава Україні!

З повагою,