В Шаргородській громаді проводитиметься благодійна культурно-мистецька акція «З вірою у Перемогу!»

Дата: 03.10.2022 15:42

З метою підтримки воїнів Збройних Сил України та з нагоди відзначення Дня захисників України  Шаргородською міською радою оголошується благодійна культурно-мистецька акція «З вірою у Перемогу!».

Метою даної ініціативи є: зібрати кошти для придбання теплого одягу та взуття для воїнів ЗСУ, а також дати можливість жителям та гостям Шаргородщини зробити свій внесок у спільну перемогу.

Благодійні концерти, під час яких можна буде зробити свій благодійний внесок, проходитимуть 09, 13 та 16 жовтня 2022 року в м.Шаргород.

Також участь у благодійній акції можна взяти шляхом перерахування коштів на спеціальний рахунок Шаргородської міської ради:

Отримувач:                   ГУК у Він.обл./м.Шаргород/50110000

Код ЄДРПОУ:               37979858

Рахунок Отримувача:    UA668999980314141931000002908

ОБОВЯЗКОВО вказувати призначення: На придбання зимового одягу та взуття для ЗСУ (обов’язково - від кого, платник П.І.Б.)

Запрошуємо усіх небайдужих долучитися до проведення даної акції, адже навіть найменша Ваша допомога є вагомим внеском у наближення перемоги у боротьбі з ворогом за волю рідної України.

Дбаймо про наших воїнів-оборонців, як оберігає їх під своїм Покровом Пресвята Богородиця!

Разом до Перемоги!