З ювілеєм!

Дата: 04.10.2022 09:05

Шаргородщина з  давніх давен  славиться трударями, які своєю невтомною працею пишуть історію рідного краю.

Одним із таких людей є Славінський Леонтій Франкович, який сьогодні відзначає 75-річчя від Дня  народження.

Леонтій Франкович довгі роки працював директором Мурафського заводу, був вмілим керівником та господарником, неодноразово обирався депутатом районної та сільської рад. Крім того, він завжди дбав про добробут та розвиток рідного села Плебанівка і понині бере участь у громадському житті цього населеного пункту та усієї Шаргородської громади загалом.

Від щирого серця бажаю ювіляру міцного здоров’я, нових досягнень, успіхів, сил і відмінного настрою за будь-яких обставин!

Миру та чистого неба над головою!

Нехай завжди супроводжує щаслива зоря удачі, а в домі панують злагода та добробут на многая і благая літ.