Шаргородщина прощатиметься з воїном-АЗОВцем Кушніром Вячеславом

Дата: 10.10.2022 15:59

Воїн Збройних Сил України Кушнір Вячеслав Олексійович народився в селі Слобода-Шаргородська 2 липня 1994 року.

Командир відділення 1-го взводу 2-ої роти 2-го батальйону полку «Азов»  Національної Гвардії України Кушнір Вячеслав Олексійович («Маус») стійко, мужньо та самовіддано боронив Україну від ненависного російського ворога ще з 2014 року.

Герой України  загинув 15.04.2022 року від кульових поранень. Він прикрив собою своїх побратимів при прориві на завод «Азовсталь» в місті Маріуполь.

У квітні місяці про загибель чоловіка його дружину сповістили побратими воїна. Проте, не маючи офіційного підтвердження, рідні Вячеслава сподівались, що він живий, шукали будь-яку інформацію про нього, чекали дзвінка... П’ять довгих місяців, звертаючись у різні інстанції та тримаючи зв'язок зі спільнотою родин АЗОВців, дружина та мати бійця надіялись і не припиняли пошуків.

Цими днями тіло воїна знайшли - ідентифікували…  Ця звістка принесла рідним горе, сльози і гіркоту втрати найдорожчої людини.

Співчуваємо рідним та близьким Оборонця України, поділяємо їх біль!

Зустріти загиблого захисника рідної землі, вшанувати його та провести в останню дорогу – наш спільний святий обов’язок.

Про час повернення тіла Героя на рідну землю буде повідомлено додатково.

Попрощатись з полеглим воїном Кушніром Вячеславом Олексійовичем можна буде 12 жовтня 2022 року о 12.00 год. у місті Шаргород в Санктуарії Страстей Господніх.