На Шаргородщині провели в останню дорогу воїна-АЗОВця Кушніра Вячеслава

Дата: 12.10.2022 18:42

Вячеслав Кушнір народився в селі Слобода-Шаргородська 2 липня 1994 року. Навчався у місцевій школі.

У 2014 році, коли ворог прийшов на рідну землю, він став на  захист України від російської агресії. Через вісім років самовідданого служіння Батьківщині, підступна війна забрала життя воїна. АЗОВець Вячеслав Кушнір («Маус») загинув 15.04.2022 року від кульових поранень, прикривши собою побратимів під час бою на заводі «Азовсталь» в місті Маріуполь.

Сьогодні тіло загиблого патріота, командира відділення 1-го взводу 2-ої роти 2-го батальйону полку «Азов»  Національної Гвардії України, молодшого сержанта Вячеслава Кушніра прибуло до рідної домівки.

Провести Героя в останню путь прийшли міська влада, побратими,  односельчани. Усі, хто знав Вячеслава, запам’ятають його взірцем мужності та відваги, а побратими – справжнім професіоналом своєї справи, надійною опорою та вірним товаришем.

Співчуваємо рідним та близьким Оборонця України, поділяємо їх невимовний біль!

Поховали бійця на Алеї Героїв Шаргородського кладовища.

Вічна пам'ять оборонцеві рідної землі!

Шановні шаргородці! Пам’ятаймо про Героїв, які загинули за Україну, за кожного з нас. Помолімось про життя вічне загиблих дітей, батьків, синів та дочок українського народу.

Бережімо рідну землю, як берегли її наші воїни і захищатимуть нас тепер з небес.