Розпорядження міського голови від 13.10.2022 р. №50 "Про початок опалювального сезону 2022-2023 років"

Дата: 13.10.2022 10:20

ШАРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

13 жовтня  2022 року                                                                          № 50

Про початок опалювального сезону 2022-2023 років

Відповідно до п. 20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 7.9.4 «Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж», затверджених Наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 №71, Постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019р. №830 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії» (зі змінами), у зв’язку зі зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря, з метою забезпечення відповідного температурного режиму в закладах бюджетної сфери:

1. Розпочати опалювальний сезон 2022-2023 років:

1.1. В установах та організаціях Шаргородської територіальної громади з 17 жовтня 2022 року, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря не перевищує +8 °С;

1.2. У лікувальних закладах для забезпечення належного температурного режиму в приміщеннях відповідно до вимог санітарно-температурних норм.

2. Керівникам комунальних установ та керівникам закладів освіти:

2.1. Організувати підготовку теплових мереж підпорядкованих закладів та установ до опалювального сезону та подачі тепла;

2.2. Своєчасно вжити заходів щодо усунення причин, які заважають розпочати обігрів приміщень загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних, лікувальних закладів та закладів культури;

2.3. Тримати на контролі початок опалювального сезону та дотримання температурного режиму в приміщеннях.

2.4. Забезпечити технічну готовність об’єктів теплового господарства до початку та стабільного проходження опалювального сезону 2022-2023 років.

3. Керівникам усіх підприємств, установ та організацій в Шаргородській територіальній громаді забезпечити раціональне використання енергоресурсів протягом опалювального сезону 2022-2023 років

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Артема Соляника.

Міський голова                                                            Володимир БАРЕЦЬКИЙ