Шаргородщина втратила ще одного захисника рідної землі Павла Маселюка

Дата: 14.10.2022 16:14

Сьогодні, 14 жовтня 2022 року,  в зоні проведення воєнних дій помер оператор 2 відділення взводу протитанкових керованих ракет, солдат Маселюк Павло Михайлович, 13.12.1975 року народження з Пасинок Шаргородської територіальної громади.

Пішов з життя патріот України. Вірний військовій присязі, з 11 липня 2022 року Павло Михайлович ніс службу у Збройних Силах України, був вірним товаришем та надійним побратимом, гордістю для кожного з нас.

Боляче та важко змиритись із смертю нашого земляка. Не загоїти душевної рани рідних бійця. Співчуваємо їхній втраті!

У воїна залишились мати, дружина та син.

Вічна пам'ять нашим оборонцям! Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях та пам’яті, як захисники, які боронили усіх нас та незалежну Україну.

Про час повернення тіла захисника на рідну землю буде повідомлено додатково.