До уваги жителів Шаргородської громади!

Дата: 25.10.2022 14:50

Останнім часом збільшується кількість зелених насаджень, які пошкоджують ЛЕП 0,4-10 кВ, що погіршує якість електропостачання жителів Шаргородської  громади. При несприятливих погодних умовах та, зважаючи на надскладну енергетичну ситуацію в умовах війни, ця ситуація ще більше погіршується.

Згідно «Правил охорони електричних мереж» обрізання дерев уздовж відгалуження  повітряних ліній до індивідуальних помешкань та споруд повинно проводитись їх власниками при умові створення безпечних умов з боку власника ЛЕП.

Виходячи з цього, керівництво АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО»  просить жителів Шаргородської громади спільно долучитись до робіт щодо обрізки гілок та дерев на власних присадибних ділянках та прилеглих територіях з подальшим їх прибиранням та утилізацією.

В цілях безпеки просимо слідкувати за графіком відключення електропостачання.

Сподіваємось на нашу спільну співпрацю направлену на підтримку енергетиків в складний для країни час.

Управління містобудування, архітектури, ЖКГ,

екології та комунальної власності міської ради