Продовжилася благодійна акція «З вірою у Перемогу!» за участі Плебанівського та Перепільчинецького округів

Дата: 31.10.2022 16:25

30 жовтня 2022 року місті Шаргород, на площі перед супермаркетом "Коровай", продовжилася благодійна акція «З вірою у Перемогу!», метою якої був збір коштів на підтримку воїнів Збройних Сил України.

У цьому заході брали участь Плебанівський та Перепільчинецький старостинські округи, які частували присутніх смаженою картоплею та запашними пиріжками (за пожертву присутніми до скриньки), з притаманною їм щедрою українською гостинністю.

Свої виступи продемонстрували: вокальний ансамбль «Перепілочка» будинку культури с.Перепільчинці (керівник Наталія Гринь), солісти будинку культури с. Перепільчинці, дитячий вокальний ансамбль будинку культури с.Плебанівка, солісти будинку культури с. Плебанівка, а також  незмінний учасник всіх благодійних концертів - Муніципальний духовий оркестр Шаргородської міської ради (керівник Павло Чайковський)

Під час проведення Акції спільними зусиллями було зібрано 24331 грн..

Знаємо, віримо й впевнені, що зможемо і ПЕРЕМОГА неодмінно буде за нами!

Все буде Україна!