У МОЗ спростували найпоширеніші міфи про інсульт

Дата: 01.11.2022 11:03

Міністерство охорони здоров'я спростовує міфи про інсульт:

• при інсульті не можна перевозити хворого з дому до лікарні або з однієї лікарні до іншої.
  • якщо прояви інсульту швидко минули, подальше лікування не потрібне.
  • що більше крапельниць, то краще лікування.
  • час лікує. Порушення, спричинені інсультом (слабкість руки чи ноги, порушення мови, захлинання їжею, двоїння тощо), поступово зникнуть самі по собі.
  • інсульт виникає внаслідок стресів, і ми нічого не можемо зробити, щоб його уникнути.
  • щоби запобігти інсульту необхідно 1-2 рази на рік лягати у лікарню прокапатись або почистити судини.
  • у разі підвищеного ризику інсульту (гіпертонія, хвороби серця) не можна ходити до сауни чи займатись спортом.

Якщо є підозра на інсульт, слід почекати, доки все мине, або звернутись до сімейного лікаря чи терапевта.

Не має значення, в якій лікарні лікуватися від інсульту, аби лікар був уважний і досвідчений.

Як насправді читайте за посиланням: https://cutt.ly/pNTUuGU