З Днем працівника соціальної сфери України, шановні шаргородці!

Дата: 06.11.2022 07:56

Щороку, у першу недiлю листопaдa ми вiдзнaчаємо День прaцiвникa соцiaльної сфери. У цій галузі працюють люди небайдужі, сповнені душевного тепла, адже, основу соціальної роботи становлять милосердя, повага та співчуття.

Щиро вітаю iз професiйним святом усіх, хто обрaв для себе непросту життєву стежку  – пiдтримку тa піклування про тих, хто нaйбiльше цього потребує.

Шановні працівники соцсфери Шаргородщини! Ви першими приймаєте на себе  людські проблеми та переживання. Свої трудові дні Ви наповнюєте милосердям, добротою та турботою про людей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах. Ваша праця дає можливість людям відчувати себе захищеними у сьогоднішній непростий для України час. І підопічні Вам за це щиро вдячні.

Бажаю міцного здоров’я, радості, достатку, витримки та невичерпної енергії!

Нехай принесене добро повернеться до Вас сторицею.

Зі святом!

З повагою,