Ще один шаргородський автомобіль передано нашим захисникам

Дата: 07.11.2022 09:05

Днями міський голова Володимир Барецький здійснив передачу автомобіля  нашим воїнам–землякам,  для потреб Збройних Сил України.  Машина уже досягла місця призначення.

Це уже третій транспортний засіб, який перебував у власності Шаргородської  громади, а тепер виконуватиме  завдання на фронті.  Потреба у таких машинах є постійно, адже на війні вони не їздять по рівних дорогах, ламаються, потрапляють під обстріл тощо.

Автомобіль підготували для потреб військових, покращили технічний стан та пофарбували.

Звичайно ж шаргородське авто не поїхало до наших оборонців порожнім. У нього завантажили продукти харчування, різні смаколики, які були надані підприємцями та небайдужими жителями нашої громади.

Тож хай автомобіль приносить користь нашим воїнам, допомагає їм у нелегких боях здобувати омріяну перемогу.

Дякуємо усім, хто долучився до цієї важливої справи!

Разом ми непереможні!