Шаргородщина спортивна

Дата: 07.11.2022 15:28

З 01 по 04 листопада 2022 року у м. Вінниці проходив чемпіонат Вінницької області серед молоді та еліт з боксу. Змагання відбувалися на центральному стадіоні «Локомотив» за участю провідних спортсменів міста та усього регіону.

Шаргородщина пишається та вітає з перемогою Кришину Артема, вихованця тренера Кочкіна Руслана Юрійовича, за зайняте І місце у ваговій категорії до 80 кг.

Обласна першість є етапом відбору спортсменів до чемпіонатів України відповідних вікових категорій. Радує те, що Кришина Артем зарахований в збірну боксерів Вінницької області першим номером.

Вітаємо Артема та його тренера. Так тримати і не зупинятися на досягнутому!

Нехай Твоя майстерність,  Артеме, зростає, а професіоналізм буде на найвищому рівні. Чекаємо наступних спортивних перемог, досягнень та нагород!