Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про запровадження нового функціоналу щодо автоматичного формування витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів програмним забезпеченням Державного земельного кадастру

Дата: 08.11.2022 10:36
Кількість переглядів: 85

Запровадження функціоналу дозволяє отримати витяг про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, що розташовані в межах населених пунктів, в електронному вигляді одразу після подання відповідної заяви без участі працівників територіальних органів Держгеокадастру, скориставшись електронними сервісами  -https://e.land.gov.ua/services.

Слід зазначити, що автоматична видача витягів з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що розташовані в межах населених пунктів можлива виключно по тих населених пунктам, відомості про нормативну грошову оцінку яких внесено до відомостей Державного земельного кадастру.

На території Шаргородської територіальної громади до Державного земельного кадастру внесені відомості про НГО населених пунктів: с. Івашківці, с.Руданське, с.Пасинки, с.Грелівка, с.Будне, с.Слобода-Шаргородська, с.Дубинки, с.Поляна.

У разі неможливості автоматичного розрахунку НГО земельної ділянки, такий розрахунок здійснюватиметься працівниками територіальних органів Держгеокадастру з використанням відповідної наявної технічної документації.

Відділ земельних ресурсів міської ради

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора