Обговорено проблемні питання щодо придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Дата: 08.11.2022 14:11

Сьогодні, 08 листопада 2022 року, Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації проведено  онлайн нараду з питань придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Від імені Шаргородської міської ради в даному заході взяли участь: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Артем Соляник, представники відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я міської ради Юлія Каспрук та Людмила Косій, служби у справах дітей міської ради Валентина Коломієць, КУ Центр надання соціальних послуг Людмила Білоус.

Під час наради розглядалися наступні питання:

• оформлення документів при придбанні житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа;
  • уникнення помилок при  оформленні документів;
  • приведення у відповідність пакету документів для придбання житла, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 року №615 «Деякі питання забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків»;
  • продовження терміну придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа.

Нарада пройшла у формі діалогу, що дало можливість отримати відповіді на поставлені запитання.

Служба у справах дітей міської ради