Засідання Громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради

Дата: 10.11.2022 16:12

10 листопада 2022 року в Шаргородській міській раді відбулось засідання Громадської комісії  з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради.

Засідання комісії проходило під головуванням Артема Соляника –заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, який  повідомив членів комісії про те, що від жителя міської територіальної громади надійшло звернення щодо взяття його на квартирний облік при виконавчому комітеті Шаргородської міської ради у позачергову чергу, як особу з інвалідністю внаслідок війни 3 групи.

Вивчивши наявну інформацію та розглянувши надані документи, членами комісії прийнято відповідне рішення.