Шаргородщина втратила ще одного Героя – Юрія Горенюка із Слободи-Шаргородської

Дата: 12.11.2022 14:24

Гіркий та пекучий біль втрати  знову торкнувся Шаргородського краю. На фронті загинув житель села Слобода-Шаргородська, навідник 2 мотопіхотної роти, солдат Горенюк Юрій Віталійович, 26.04.1974 року народження.

08 листопада 2022 року в районі населеного пункту Невельське (Донецька область) воїн Збройних Сил України Юрій Горенюк, під час артилерійського обстрілу,  отримав поранення не сумісне з життям.

Вірний військовій присязі, у бою за Україну, виявивши стійкість і мужність, він героїчно загинув за усіх нас, за волю та єдність українського народу.

Без рідної людини залишились дружина та двоє дітей. Важко віднайти слова втіхи, бо ними неможливо вгамувати біль їхньої  утрати.

Ніколи не пробачимо ворогам  надважких втрат – наших полеглих захисників, відважних патріотів Української землі.

Добрий та світлий спомин про Юрія Віталійовича назавжди залишиться в наших серцях.

Вічна Пам’ять!

Герої  не вмирають!