На фронті загинув офіцер Нацгвардії України Дмитро Тітюцький з села Копистирин

Дата: 14.11.2022 08:52

На превеликий жаль, російський ворог  продовжує забирати життя кращих синів та дочок України.

11 листопада 2022 року усі ми втратили ще одного оборонця української землі, нашого земляка – Тітюцького Дмитра Олександровича з села Копистирин. Ще одна непоправна утрата. Ще одна невимовно висока ціна війни.

Тітюцький Дмитро Олександрович народився  26 жовтня 1994 року. У 2010 році закінчив Копистиринську середню школу.  В 2012 році пішов на строкову службу до лав ЗСУ.

Багато років свого життя Дмитро присвятив Україні. З 2014 року брав участь у військових діях в зоні проведення АТО.

У 2015 році вступив до Харківської академії Національної гвардії України. З 2018 року ніс службу офіцером Нацгвардії України в місті Одеса.

З перших днів повномасштабного вторгнення ворога в Україну Дмитро зі зброєю у руках захищав рідний край в зоні бойових дій, був опорою для побратимів і прикладом патріотизму для усіх нас.

11 листопада 2022 року Герой загинув і відтепер буде нашим Янголом-охоронцем на небесах.

У загиблого воїна залишились дружина та двоє дітей.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким полеглого Героя! Розділяємо їх біль та горе! Ніколи не забудемо якою високою є ціна волі та незалежності рідної землі та кожного українця!

Вічна пам’ять!

Герої  не вмирають!

Про зустріч та поховання  воїна буде повідомлено додатково.