Шаргородщина попрощалась з полеглим Захисником України Дмитром Тітюцьким

Дата: 16.11.2022 15:09

Дмитро Олександрович Тітюцький народився 26 жовтня 1994 року в селі  Копистирин. Тут провів роки дитинства та юності.

По завершенні навчання у місцевій школі, усе своє подальше життя Дмитро присвятив служінню рідній Україні, спочатку в лавах української армії, а далі в зоні проведення активних бойових дій (починаючи з 2014 року).

З перших днів повномасштабного вторгнення ворога в Україну капітан Дмитро Тітюцький боронив Україну в лавах Національної гвардії України.

Життя молодого  офіцера  обірвалось 10 листопада 2022 року внаслідок  ведення ворогом смертоносного артилерійського обстрілу поблизу одного з населених пунктів Луганської області.

Усі, хто знав Дмитра згадують його як добру, спокійну, усміхнену та надзвичайно сміливу людину.

Без чоловіка та батька залишились дружина і дві доньки.

Прощались з Оборонцем України в супроводі почесної варти та військового оркестру. Віддати останню шану Захисникові прийшли друзі, військові, односельчани, представники духовенства та місцевої влади.

Поховали Тітюцького Дмитра на Копистиринському кладовищі.

Вічна пам’ять!

Герої  не вмирають!